+ 48 799 189 679

O nas

Klucze są nieodłącznym elementem naszej pracy. Mimo, iż nasi agenci posiadają ich całe pęki, to oferujemy Ci coś więcej, niż przekazanie małego, metalowego przedmiotu. Nasze doświadczenie pozwala na realizowanie transakcji sprzedażowych w zadziwiająco szybkim tempie.

Znamy rynek nieruchomości jak własną kieszeń, dlatego trafnie odpowiadamy na potrzeby sprzedających. Podejmij z nami owocną współpracę i przekonaj się, jak szybko sprzedamy Twoje mieszkanie.

Certyfikaty, szkolenia

Nieustannie poszerzamy swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach, targach dotyczących: home stagingu, promocji w internecie, nowych technologii, metod skutecznej sprzedaży, aby uzyskaną wiedzą w profesjonalny sposób wykorzystać przy sprzedaży Twojego mieszkania.

Nasz zespół

KATARZYNA STACHURSKA-REXHA

+48 799 189 679
aledomy@aledomy.com

Jest właścicielką biura nieruchomości Ale Domy, posiada licencje zawodowe w zakresie pośrednictwa w obrocie, a także zarządzania nieruchomościami. W trakcie swojej pracy miała okazję współpracować między innymi z Agorą (wydawcą Gazety Wyborczej), czy piłkarzami Śląska Wrocław.

Wprowadza z sukcesem na rynek wrocławski i propaguje umowy ekskluzywne oraz home staging. Przeciwniczka umów otwartych. Stawia na jakość, a nie na ilość. Koncentruje się przede wszystkim na sprzedających i ich potrzebach.

Jest miłośniczką Internetu, nowych technologii, szkoleń (również sama prowadzi szkolenia na temat skutecznej sprzedaży nieruchomości), pisania (poczytaj artykuły na blogu) i czytania. Zapalona podróżniczka, fanka gier komputerowych, optymistka zaprogramowana na sukces.

PAULA JASZCZYK

+48 721 169 202
paula.jaszczyk@aledomy.com

Zajmuje się wynajmem i sprzedażą mieszkań na terenie Wrocławia

JUSTYNA LUBIŃSKA-LISIECKA

+48 781 349 825
justyna.lubinska-lisiecka@aledomy.com

pasjonuje się zasadami zdrowego żywienia i tradycyjną medycyną chińską, zajmuje się sprzedażą mieszkań na Krzykach

ARTUR GAJDA

+48 799 189 679
artur.gajda@aledomy.com

Zajmuje się sprzedażą mieszkań z rynku wtórnego. Uwielbia podróże z rodziną..

DOŁĄCZ DO NAS

+48 799 189 679
aledomy@aledomy.com

ELŻBIETA FABIAN

+48 731 982 578
elzbieta.fabian@aledomy.com

Lubi wycieczki po Dolnym Śląsku. Uważa, że jest to najpiękniejszy region Polski. Zajmuje się sprzedażą mieszkań na terenie Śródmieścia.

DOŁĄCZ DO NAS

+48 799 189 679
aledomy@aledomy.com

Jesteśmy na Instagramie

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.