+ 48 799 189 679

Realizacje

ul. Poleska; 2 pokoje, 41m2

ul. Krzywoustego; 2 pokoje, 50m2

ul. Paniowicka; 3 pokoje, 41m2

ul. Wesoła; 3 pokoje, 57m2

ul. Zachodnia; 2 pokoje, 39m2

ul. Wilanowska; 2 pokoje, 49m2

ul. Pretficza; 3 pokoje, 64m2

ul. Poznańska; 3 pokoje, 64m2

ul. Dokerska; 3 pokoje, 60m2

ul. Rodzinna; 2 pokoje, 49m2

ul. Szklarska; 2 pokoje, 32m2

ul. Rdestowa; 4 pokoje, 150m2

ul. Słowiańska; 2 pokoje, 47m2

ul. Królewiecka; 3 pokoje, 59m2

ul. Drzewieckiego; 1 pokój, 35m2

ul. Pereca; 1 pokój, 26m2

 
 
 
 
 

ul. Poleska; 2 pokoje, 41m2

czas sprzedaży: 1 MIESIĄC

 

Krótka historia sprzedaży: Zadzwoniła do mnie Pani Agnieszka i poprosiła o to, abym zajęła się sprzedażą jej nieruchomości. Zrobiłam home staging i przygotowałam nieruchomość do sprzedaży. Już po drugiej prezentacji znalazł się kupujący. Jak się potem okazało miał być na pierwszej, ale zapomniał telefonu i nie trafił pod wskazany adres. Cieszył się, że mieszkanie mu „nie uciekło”.

 

HOME STAGING

link do oferty

Opinia: Serdecznie polecam firmę Ale Domy wszystkim, którzy chcą sprzedać nieruchomość szybko i sprawnie, a – podobnie jak ja wcześniej – mają złe doświadczenia związane ze współpracą z innymi agencjami lub boją się podjąć taką współpracę. Świetny kontakt, pełne zrozumienie i transakcja sfinalizowana miesiąc po podpisaniu umowy z Panią Katarzyną. Naprawdę warto.

Agnieszka Niepokój-Czopnik

 

 

 

ul. Zachodnia; 2 pokoje, 39m2

czas sprzedaży: 2 MIESIĄCE

 

Krótka historia sprzedaży: Mieszkanie nie sprzedało się tak szybko jak bym sobie tego życzyła, mimo że zarówno lokalizacja jak i cena były odpowiednie. Wynikało to z faktu, że właściciele mieszkania zamieszkiwali je, a prezentacje odbywały się tylko w środy o określonej godzinie. Osoba, która kupiła mieszkanie oglądała je 45 minut, po czym zdecydowała się na zakup od razu. Właściciele w tym czasie byli na spacerze z psem i dziwili się co tak długo robimy na mieszkaniu.

 

HOME STAGING

link do oferty

Opinia: Chciałam podziękować Pani Kasi za szybką sprzedaż mojego mieszkania. Za piękne i profesjonalne zdjęcia. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Szybko, profesjonalnie i co najważniejsze nie musiałam być przy oglądaniu mieszkania przez inne osoby. To Pan Kasia o wszystko zadbała. Dziękuję i polecam z całego serca. Gdybym jeszcze raz sprzedawała, to tylko z ALE DOMY.

Agnieszka Becela

 

 

 

ul. Dokerska; 3 pokoje, 60m2

czas sprzedaży: PO 1 PREZENTACJI

 

Krótka historia sprzedaży: Mieszkanie sprzedało się po pierwszej prezentacji. W czasie sprzedaży było zamieszkiwane przez najemców. Miałam z nimi bardzo dobry kontakt. Nie dość, że wyszli na spacer na czas prezentacji, to jeszcze przed prezentacją sami zrobili aranżację wnętrza na podstawie uprzednio umieszczonych zdjęć w Internecie. Było to jedno z pierwszych mieszkań, w których robiłam home staging (najemcy również w tym uczestniczyli i pomagali mi). Jak teraz je oglądam to uśmiecham się sama do siebie. Mimo, że moim zdaniem zdjęcia nie były najlepsze z najlepszych, to od tamtej pory już wiedziałam, że home staging to podstawa i będę go stosować na co dzień. Osoba, która zleciła mi sprzedaż przebywała za granicą. Sprzedaż odbyła się bardzo sprawnie.

 

ZDJĘCIA PO HOME STAGINGU

link do oferty – brak

opinia: Firma Ale Domy to na prawdę przyjazne biuro nieruchomości, które z czystym sumieniem będę rekomendował moim znajomym. Bardzo profesjonalne przygotowanie oferty, miła obsługa klienta, uczciwość i szybka reakcja na zgłaszane pytania wyróżniają firmę Ale Domy na tle konkurencji.

Henryk Kwak

 

e-mail: (…) Pani Katarzyno

Chciałbym Pani podziękować za Pani profesjonalną pomoc w sprzedaży mieszkania i obecność w trakcie podpisania aktu notarialnego.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprawnego i szybkiego rozwiązania naszego problemu.
Jakość fotografii wykonanych w mieszkaniu przeszła nasze oczekiwania i z pewnością miała kluczowy wpływ na prezentację mieszkania w internecie.

Z pewnością będę rekomendował Pani usługi moim znajomym,

(…)

Szczerze mówiąc dzięki Pani usługom zmieniłem moje zdanie na lepsze na temat działania Agencji pośrednictwa obrotu nieruchomości.

Życzę Pani powodzenia w biznesie, dalszego rozwoju Pani firmy i wielu sprzedanych nieruchomości (…)

Henryk Kwak

 

 

 

ul. Słowiańska; 2 pokoje, 47m2

czas sprzedaży: PRZED 1 PREZENTACJĄ

 

Krótka historia sprzedaży: To jest jedno z tych mieszkań, które ludzie kupują w ciemno. Bez oglądania. Nie będę się rozpisywać, bo opisałam w detalach całą historię na blogu. Jeśli jesteś zainteresowany zajrzyj >>tutaj<< a dowiesz się wszystkiego.

 

HOME STAGING

link do oferty

Opinia: Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z www.Aledomy.com. Cenię profesjonalizm i świetne podejście do klienta ze strony Pani Katarzyny Stachurskiej-Rexha. Efektem naszej współpracy była sprzedaż mojego mieszkania w ekspresowym tempie. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Aledomy.com

Krzysztof Brzozowski

 

 

 

ul. Krzywoustego; 2 pokoje, 50m2

czas sprzedaży: 2 MIESIĄCE

 

Krótka historia sprzedaży: Mieszkanie pozyskała Róża. Było to ładne, choć drogie mieszkanie na Psim Polu. Sprzedało się stosunkowo szybko, więc wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni.

 

HOME STAGING

link do oferty

Opinia: brak

 

 

 

ul. Wilanowska; 2 pokoje, 49m2

czas sprzedaży: 2 TYGODNIE

 

Krótka historia sprzedaży: Ofertę pozyskała Justyna. Mieszkanie było wynajmowane. Najemcy nie dbali o porządek, więc doprowadzenie mieszkania do odpowiedniego stanu używalności wymagało nie lada zaangażowania. Sprzedało się po kolejnej prezentacji.

 

HOME STAGING

link do oferty

Opinia: brak

 

 

 

ul. Rodzinna; 2 pokoje, 49m2

czas sprzedaży: 1 MIESIĄC

 

Krótka historia sprzedaży: Mieszkanie pozyskała Justyna. Sprzedało się w miesiąc. Właściciel mieszkania był bardzo mocno zaskoczony tym, że tak krótko to trwało. I nie krył tego.

 

HOME STAGING

link do oferty

Opinia: Firma Ale-Domy pośredniczyła w sprzedaży mojego mieszania we Wrocławiu na Krzykach. Reprezentowała ją Pani Justyna. Przyznam, że z niedowierzaniem przyjąłem stwierdzenie, że średni czas sprzedaży firmy Ale Domy wynosi JEDEN MIESIĄC.
Czas pokazał, że moje wątpliwości były nieuzasadnione. Mieszkanie zostało sprzedane po 4 tygodniach od zawarcia umowy z firmą. Cena jaką uzyskałem także mnie satysfakcjonuje. Muszę tu też nadmienić, że z przyjemnością obserwowałem zaangażowanie Pani Justyny. Szczególne wrażenie zrobił na mnie widok mieszkania po home stagingu. O ile wiem taką preparację uatrakcyjniającą image mieszkania stosuje tylko Ale Domy. Mam wrażenie, że przyczynia się to w istotny sposób do przyśpieszenia sprzedaży. Uczciwość karze mi jednak nadmienić, że cena za pośrednictwo pobierana przez Ale Domy (być może usprawiedliwiona wydatkami na home staging) jest relatywnie dość wysoka. Suma summarum – POLECAM!

Karol

 

 

 

ul. Królewiecka; 3 pokoje, 59m2, 2 poziomy

czas sprzedaży: 6 MIESIĘCY

 

Krótka historia sprzedaży: Jedna z trudniejszych sprzedaży, która zakończyła się sukcesem. Właścicielami mieszkania były 2 obce sobie osoby. Każda z nich miała inne priorytety i oczekiwania. Cena mieszkania była dość wysoka (na granicy tolerancji). Dodatkowo mieszkanie posiadało wadę w postaci przeciekającego okna na piętrze. Na mieszkaniu były robione aż 2 home stagingi (kolejny po kilku miesiącach aby odświeżyć ofertę). Po sprzedaży odetchnęłam z ulgą, że to już koniec.

 

ZDJĘCIA PO HOME STAGINGU

link do oferty

Opinia: brak

 

 

 

ul. Paniowicka; 3 pokoje, 41m2

czas sprzedaży: PRZED POJAWIENIEM SIĘ OFERTY

 

Krótka historia sprzedaży: Moja najszybsza sprzedaż! Przy okazji prezentacji mieszkania na królewieckiej (tego opisanego wcześniej) zaprowadziłam klientów na mieszkanie na Paniowickiej. Zachwycili się nim od wejścia i praktycznie na miejscu zdecydowali się na zakup. Mieszkanie było drogie, ale kupili je za cenę ofertową. Nie mam linka do tej oferty, bo jeszcze nie zdążyłam jej przygotować, ale mieszkanie sprzedało się za cenę 335.000 zł. Była to nieruchomość przerobiona z 2 pokojowej na 3 pokojową. Właścicielka mieszkała za granicą. Ledwo co zdążyła wyjechać z Polski, a już musiała wracać na podpisanie aktu notarialnego.

 

HOME STAGING & ZDJĘCIA PO HOME STAGINGU

link do oferty – brak

Opinia: Już podczas pierwszego spotkania z panią Katarzyną poczułam pełne zaangażowanie i zrozumienie. Pani Katarzyna wykonała profesjonalną sesję zdjęciową mojego mieszkania. Nigdy bym się nie spodziewała, że moje mieszkanie sprzeda się w ciągu tygodnia

Iwona

 

E-mail: Pani Kasiu, jest Pani niesamowita!!!!!

Niech mi Pani zdradzi jak Pani to zrobiła, ze we ciągu 2 dni znalazła Pani klienta.

Iwona

 

 

ul. Pretficza; 3 pokoje, 64m2, 2 poziomy

czas sprzedaży: 3 MIESIĄCE

 

Krótka historia sprzedaży: Pierwsze mieszkanie, z którego z usług naszego biura właścicielka nie była zadowolona. I powiedziała to otwarcie. Natomiast ja – wręcz przeciwnie – byłam bardzo dumna, że udało mi się sprzedać drogą i dwupoziomową nieruchomość w przeciągu 3 miesięcy. Tym bardziej, że mieszkanie zanim trafiło do biura Ale Domy w było w sprzedaży w innych biurach od 3 lat. Szczegóły tej historii opisałam na blogu >tutaj<

 

ZDJĘCIA PO HOME STAGINGU

link do oferty

Opinia: brak

 

 

 

ul. Szklarska; 2 pokoje, 32m2

czas sprzedaży: 3 TYGODNIE

 

Krótka historia sprzedaży: Ofertę pozyskała Justyna. Mieszkanie sprzedało się bardzo szybko. I wszyscy w internecie polubili misia, który reprezentował się doskonale w 6 metrowym pokoju.

 

HOME STAGING

link do oferty

Opinia: Szczerze polecam biuro nieruchomości Ale Domy. Z nim niemożliwe staje się możliwe. Pełne zaangażowanie Pani Justyny, fachowe spojrzenie na mieszkanie oraz wydobycie z niego atutów sprawiło, że mieszkanie sprzedane zostało w niecały miesiąc. Jest to jedyne biuro nieruchomości we Wrocławiu które stawia na jakość a nie na ilość i to jest ich jedną z ważniejszych zalet. Z czystym sumieniem będę polecać biuro nieruchomości Ale Domy wszystkim którzy będą potrzebowali fachowej obsługi przy sprzedaży mieszkania.

Anna Bogalińska

 

 

ul. Drzewieckiego; 1 pokój, 35m2

czas sprzedaży: 6 MIESIĘCY

 

Krótka historia sprzedaży: Ofertę pozyskał Mariusz. Bądźmy szczerzy. Ta sprzedaż ciągnęła się. Mieszkanie było ciemne (w salonie nie było okna) i składało się tylko z jednego dużego pomieszczenia (salon, aneks kuchenny, wnęka na łóżko połączone razem) a cena była zawyżona. Do tego sprzedaż rozpoczęła się przed wakacjami, a agenci zmieniali się, bo kolejno wyjeżdżali na urlop. W końcu osobiście zajęłam się sprzedażą. Mimo długiego czasu sprzedaży kontakt z właścicielami był rewelacyjny, a oni szczerze zadowoleni ze współpracy. Takich klientów życzyłabym każdemu.

 

ZDJĘCIA PO HOME STAGINGU

link do oferty

Opinia: Pani Katarzyna zajęła się sprzedażą naszej kawalerki 35m2 we Wrocławiu. Usługa pośrednictwa w sprzedaży mieszkania przeprowadzona była z najwyższą starannością. Pani Katarzyna jest osobą niezwykle profesjonalną. Dzięki usłudze home stagingu oferta sprzedaży mieszkania była atrakcyjna, co pozwoliło na odpowiednie zainteresowanie potencjalnych kupujących. Przez cały okres współpracy byliśmy w stałym kontakcie z agentem i Panią Kasią. Biuro Pośrednictwa Ale Domy zadbało o odpowiednią ofertę, jej promocję, prezentację mieszkania i bezpieczeństwo transakcji. Z całą pewnością w przyszłości ponownie skorzystamy z usług biura Ale Domy. Serdecznie polecamy!

Ewa i Łukasz Osińscy

 

 

ul. Wesoła; 3 pokoje, 57m2

czas sprzedaży: PO 1 PREZENTACJI

 

Krótka historia sprzedaży: Z tym mieszkaniem było trochę problemów. Najpierw zgłosił się agent z innego biura ze swoim klientem, który chciał je kupić poza kolejnością i wpłacił rezerwację jeszcze przed oglądaniem. Potem wycofał się. Zorganizowałam więc Drzwi Otwarte. Było duże zainteresowanie ofertą. W mieszkaniu nie było ogrzewania ani sprawnego domofonu (miała być wymiana). Potencjalni kupujący dzwonili po sąsiadach, żeby ktoś ich wpuścił na klatkę. Mieszkanie prezentowałam sama i non stop na mieszkaniu ktoś był, więc nie miałam możliwości zejść na dół i otworzyć drzwi. Wrzało jak w ulu. W tym dniu otrzymałam 7 pisemnych ofert nabycia (w tym większość powyżej ceny ofertowej). Mieszkanie sprzedało się również powyżej ceny ofertowej.

 

ZDJĘCIA PO HOME STAGINGU

link do oferty

Opinia: Brak

 

 

ul. Poznańska; 3 pokoje, 64m2

czas sprzedaży: 3 DNI

 

Krótka historia sprzedaży: To jest również jedno z pierwszych mieszkań pozyskiwanych na wyłączność i przygotowywanych do sprzedaży. Mieszkanie było wynajmowane kiedy właścicielka zdecydowała się na sprzedaż. W dniu przygotowywania nieruchomości do sprzedaży najemca się wyprowadził. Tymczasem ona zaczęła obawiać się jak to teraz będzie, bo właśnie straciła dodatkowe źródło dochodu. W 3 dni znalazł się kupujący. Pierwsza a zarazem ostatnia prezentacja odbyła się tego samego dnia, którego prezentowałam mieszkanie przy Dokerskiej (opisane wcześniej). Jednego dnia mieszkaniami zainteresowali się oboje kupujących. To był szczęśliwy dzień.

 

ZDJĘCIA PO HOME STAGINGU

link do oferty – brak

Opinia: brak

 

 

 

ul. Rdestowa; 4 pokoje, 150m2, 2 poziomy

czas sprzedaży: 7 MIESIĘCY

 

Krótka historia sprzedaży: Ofertę pozyskała Róża. Dom blisko lotniska nie był najlepszym miejscem na zamieszkanie, więc nie było zbyt wielu zainteresowanych na kupno. Do tego trzeba było naprostować stan prawny, co ciągnęło się też kilka miesięcy. Ale udało się. Dom został sprzedany.

 

HOME STAGING & ZDJĘCIA PO HOME STAGINGU

link do oferty

Opinia: Brak

 

 

 

ul. Pereca; 1 pokój, 26m2

czas sprzedaży: PO 1 PREZENTACJI

 

Krótka historia sprzedaży: Zrobić home staging w kawalerce o powierzchni 25 m2, którą zamieszkuje 4 osobowa rodzina to jest dopiero wyzwanie! Zarówno na czas home stagingu jak i na czas Drzwi Otwartych wszystkie zbędne rzeczy zostały przeniesione do piwnicy. Pracowaliśmy we trójkę w pocie czoła. Całe szczęście podczas dnia pokazowego znalazło się kilku zainteresowanych zakupem. Mieszkanie sprzedało się po pierwszej prezentacji za cenę ofertową. Właściciele byli zachwyceni.

 

HOME STAGING

link do oferty

Opinia: Sprzedając mieszkanie, zwróciliśmy się z prośbą o pomoc do Pani Katarzyny. Już podczas pierwszego spotkania ujęła nas swoją życzliwością i profesjonalizmem. Rzetelnie wyceniła naszą nieruchomość i krok po kroku przedstawiła cały proces sprzedaży. Doradziła, jak zaprezentować kupującym mieszkanie. Sam Home staging okazał się „strzałem w dziesiątkę”. Wydobył ukryte walory wnętrza i pozwolił na korzystną prezentację mieszkania. Sama Pani Katarzyna zawsze zaangażowana wspierała radą i pomocą, towarzysząc nam na każdym etapie sprzedaży. Byliśmy spokojni i bardzo zadowoleni ze współpracy. Efekt – mieszkanie sprzedaliśmy w niecały miesiąc i wynegocjowaliśmy najlepsze dla nas warunki sprzedaży. Serdecznie polecamy firmę Ale domy każdemu!

Monika i Rafał Mielec

 

 

Chcesz sprzedawać w taki sposób?

> Sprawdź jak to zrobić <