+ 48 799 189 679

ul. Dokerska; 3 pokoje, 60m2

czas sprzedaży: PO 1 PREZENTACJI

 

Krótka historia sprzedaży: Mieszkanie sprzedało się po pierwszej prezentacji. W czasie sprzedaży było zamieszkiwane przez najemców. Miałam z nimi bardzo dobry kontakt. Nie dość, że wyszli na spacer na czas prezentacji, to jeszcze przed prezentacją sami zrobili aranżację wnętrza na podstawie uprzednio umieszczonych zdjęć w Internecie. Było to jedno z pierwszych mieszkań, w których robiłam home staging (najemcy również w tym uczestniczyli i pomagali mi). Jak teraz je oglądam to uśmiecham się sama do siebie. Mimo, że moim zdaniem zdjęcia nie były najlepsze z najlepszych, to od tamtej pory już wiedziałam, że home staging to podstawa i będę go stosować na co dzień. Osoba, która zleciła mi sprzedaż przebywała za granicą. Sprzedaż odbyła się bardzo sprawnie.

 

ZDJĘCIA PO HOME STAGINGU

link do oferty – brak

opinia: Firma Ale Domy to na prawdę przyjazne biuro nieruchomości, które z czystym sumieniem będę rekomendował moim znajomym. Bardzo profesjonalne przygotowanie oferty, miła obsługa klienta, uczciwość i szybka reakcja na zgłaszane pytania wyróżniają firmę Ale Domy na tle konkurencji.

Henryk Kwak

 

e-mail: (…) Pani Katarzyno

Chciałbym Pani podziękować za Pani profesjonalną pomoc w sprzedaży mieszkania i obecność w trakcie podpisania aktu notarialnego.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprawnego i szybkiego rozwiązania naszego problemu.
Jakość fotografii wykonanych w mieszkaniu przeszła nasze oczekiwania i z pewnością miała kluczowy wpływ na prezentację mieszkania w internecie.

Z pewnością będę rekomendował Pani usługi moim znajomym,

(…)

Szczerze mówiąc dzięki Pani usługom zmieniłem moje zdanie na lepsze na temat działania Agencji pośrednictwa obrotu nieruchomości.

Życzę Pani powodzenia w biznesie, dalszego rozwoju Pani firmy i wielu sprzedanych nieruchomości (…)

Henryk Kwak