+ 48 799 189 679

ul. Rodzinna; 2 pokoje, 49m2

czas sprzedaży: 1 MIESIĄC

 

Krótka historia sprzedaży: Mieszkanie pozyskała Justyna. Sprzedało się w miesiąc. Właściciel mieszkania był bardzo mocno zaskoczony tym, że tak krótko to trwało. I nie krył tego.

 

HOME STAGING

link do oferty

Opinia: Firma Ale-Domy pośredniczyła w sprzedaży mojego mieszania we Wrocławiu na Krzykach. Reprezentowała ją Pani Justyna. Przyznam, że z niedowierzaniem przyjąłem stwierdzenie, że średni czas sprzedaży firmy Ale Domy wynosi JEDEN MIESIĄC.
Czas pokazał, że moje wątpliwości były nieuzasadnione. Mieszkanie zostało sprzedane po 4 tygodniach od zawarcia umowy z firmą. Cena jaką uzyskałem także mnie satysfakcjonuje. Muszę tu też nadmienić, że z przyjemnością obserwowałem zaangażowanie Pani Justyny. Szczególne wrażenie zrobił na mnie widok mieszkania po home stagingu. O ile wiem taką preparację uatrakcyjniającą image mieszkania stosuje tylko Ale Domy. Mam wrażenie, że przyczynia się to w istotny sposób do przyśpieszenia sprzedaży. Uczciwość karze mi jednak nadmienić, że cena za pośrednictwo pobierana przez Ale Domy (być może usprawiedliwiona wydatkami na home staging) jest relatywnie dość wysoka. Suma summarum – POLECAM!

Karol