+ 48 799 189 679

ul. Słowiańska; 2 pokoje, 47m2

czas sprzedaży: PRZED 1 PREZENTACJĄ

 

Krótka historia sprzedaży: To jest jedno z tych mieszkań, które ludzie kupują w ciemno. Bez oglądania. Nie będę się rozpisywać, bo opisałam w detalach całą historię na blogu. Jeśli jesteś zainteresowany zajrzyj >>tutaj<< a dowiesz się wszystkiego.

 

 

HOME STAGING

link do oferty

Opinia: Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z www.Aledomy.com. Cenię profesjonalizm i świetne podejście do klienta ze strony Pani Katarzyny Stachurskiej-Rexha. Efektem naszej współpracy była sprzedaż mojego mieszkania w ekspresowym tempie. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Aledomy.com

Krzysztof Brzozowski

 

Opinia kupującej, która nie była moją klientką: Chciałabym serdecznie podziękować Pani Katarzynie Stachurskiej- Rexha reprezentującej Agencję Nieruchomości Ale Domy we Wrocławiu, za wsparcie i pomoc w zakupie mieszkania we Wrocławiu. Pani Katarzyna, pomimo pośredniczenia w transakcji ze strony sprzedającego, dbała o interesy zarówno sprzedającego, jak i kupującego. Na każdym etapie mogłam liczyć na radę i wskazówki w sprawach formalnych dotyczących zakupu. Pani Katarzyna wykazała się pełnym profesjonalizmem, dyspozycyjnością i zdolnościami organizacyjnymi (co w przypadku wyjazdowej formy pracy sprzedającego i kupującego nie było prostym zadaniem). Zdecydowanie polecam usługi Pani Katarzyny, jako osoby doświadczonej, godnej zaufania i dbającej o najmniejsze szczegóły wszystkim, którzy chcą kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość.

Jadwiga Musiał